Oruçreis Mh. Tekstilkent Cd. G2 No:10/2062 Esenler / İST

+90 542 345 79 49

Kurumsal

PETWORK EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ

Pet sektörü içerisinde uzun yıllar edindiğimiz tecrübeyi, sevimli dostlarımızın ve sizlerin istekleri doğrultusunda müşteri memnuniyeti sloganıyla, ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, en yüksek kalite ile vermeyi hedeflemekteyiz. Ürün yelpazemiz kedi, köpek yatakları, kıyafet ve aksesuarlardan oluşmaktadır.
Türkiye'de ve dünyada bir ilki gerçekleştirerek bir futbol kulübü olan Beşiktaş Jimlastik Kulübü (BJK) ile lisanslı evcil hayvan ürün anlaşması doğrultusunda tüm Türkiye'de ve Avrupa’da lisanlı evcil hayvan ürünlerinin satış, pazarlama ve üretimini yapmaktayız. Ürün yelpazemiz kedi, köpek yatakları, kıyafet ve aksesuarlardan oluşmaktadır.
Hayvan severlerin tüm ihtiyaç ve talepleri için gereken tüm ürünleri geliştirerek evcil hayvan bakımını kolaylaştırmak bizi en mutlu eden temel unsurdur. Ayrıca sosyal proje kapsamında 2017 yılında Beşiktaş JK ile beraber yaptığımız ''semt bizim dost bizim '' projemizde taraflı tarafsız herkesten olumlu tepkiler aldık.

Bu gelişmeler doğrultusunda zincir mağaza sektörünün en önde gelen markalarından CARREFOURSA ya özel olarak yaptığımız evcil hayvan ürünleri tüm Türkiye’deki mağazalarda reyonlardaki yerini almıştır.
Üretim aşamasında ‘’ private label’’ olarak sizlerin tasarımlarınızı da ürünlerimizde uygulayabiliyoruz. Ürün çalışmalarınızı yada tasarımlarınızı bizlere dijital ortamında göndererek yapılan son çalışmalarımızı sizlerin onayını aldıktan sonra üretime başlıyoruz. Firmaya özel çalışmalarda (privatelabel) kendi renk , kumaş ve logonuz ile sizlere özel kreasyon çalışmaları yapıyoruz.

© 2018 Web Sitesi Tasarımı